
De 5 leukste koffietentjes van Antwerpen
Wie een bezoek brengt aan Antwerpen, zal het vast wel merken: een overvloed aan koffietentjes. Dat is ook niet zo raar, want ze namelijk helemaal in! Voor wie keuzestress heeft (I share your struggle), is het uitzoeken van het juiste plekje niet altijd even makkelijk. Om je te helpen, vind je in dit artikel 5 koffietentjes in Antwerpen Centrum die jij zeker een keer moet bezoeken. Dit mooie lijstje is samengesteld door gastblogger en local Amber Jamie.
1. Mooy
Is roze jouw favoriete kleur? Dan is Mooy voor jou een uitstekende keuze! Het hele interieur is er namelijk roze en je krijgt er alles geserveerd in roze servies. Maar alsof dat nog niet genoeg is… Je kunt er ook roze koffie bestellen met bladgoud erin! Het is een bijzondere plek. Ga hier zeker eens naartoe! Aanraders: Pink 24K Gold Latte & de Breakfast Banana Split.
Adres: Lombardenvest 19, Antwerpen
2. Coffee labs
Verscholen in een zijstraat tussen de Bershka en de Nike store, vind je het populaire Coffeelabs. The place to be voor wie even wilt wegvluchten van de stadsdrukte om te genieten van een heerlijk bakje koffie of taart. Je kunt er ook goed terecht met een laptop voor wanneer je er even wilt werken. Maar je kunt er ook heerlijk neerploffen op de kussens met een goed boek. Kortom, voor ieder wat wils! Aanraders: Worteltaart en de Nut Coffee. NB. Coffeelabs zal binnenkort Midori gaan heten.
Adres: Lange Klarenstraat 19, Antwerpen
3. Kaffeenini
Bagel liefhebbers opgelet! Deze plek is voor jullie. Kaffeenini is de grootste en meest bekende koffiententje van dit lijstje. Het is namelijk the place to be voor wanneer je trek hebt in een heerlijke bagel. Ze hebben hier echt een groot assortiment! En sluit dan ook nog af met een heerlijk stuk taart als dessert. Aanraders: Pink B, Chick, Veggie, Speculatte, Chocolatte, Brownie en Worteltaart.
Adres: Nationalestraat 114A, Antwerpen
4. Glow
Glow is een heel klein koffiebarretje in de buurt van de Groenplaats. Ik werd er eigenlijk per toeval naartoe getrokken, omdat ik helemaal weg was van al het groen op hun balkon. Ondertussen is het één van mijn favoriete plekjes geworden. Aanrader: The home made Ice Tea.
Adres: Melkmarkt 40, Antwerpen
5. Sébastien
Heb je veel trek en wil je even snel iets te eten scoren? Dan is Sébastien de plek voor jou! Bij Sébastien verkopen ze Food that makes you feel good in de vorm van broodjes, wraps en slaatjes. Ook ben je hier aan het goede adres voor de meest hartverwarmende koffietjes. Aanrader: Apple Cinnamon Latte.
Adres: Eiermarkt 46, Antwerpen
Dit waren de vijf hotspots waar jij zeker een kopje koffie met iets lekkers kunt scoren wanneer je in Antwerpen Centrum bent. Wil je meer weten over de leukste plekken in deze koekenstad? Laat het dan hieronder weten, zodat er een mooi vervolgartikel over Antwerpen kan worden geschreven 🙂
Wil je meer van België ontdekken? Bezoek spookstad Doel in de buurt van Antwerpen!
Nog meer inspiratie:

Gastblogger Amber Jamie
Amber Jamie schrijft op haar blog 'Ambers Things' over haar zoektocht naar zichzelf en een gelukkig leven. Ook schrijft ze voor 'Books And Biscuits' over boeken, series en films.
Antwerpen lijkt me een prachtige stad, ik ben er nog steeds nooit geweest. Ik houd alleen niet van koffie, maar koffietentjes zijn altijd leuk. Dus ik ben enorm benieuwd naar deze plekken
Je moet zeker eens langs hier komen. Er zijn hier ook super veel leuke Instagram plekken te vinden om een leuke fotoshoot te houden moest je daar dan tijd voor hebben.
Liefs,
Amber
Altijd handig! Ik vind Antwerpen echt een hele leuke stad en het is al even geleden dat ik er was. Toch maar weer eens die kant op gaan. Bedankt voor de tips 🙂
Ik ben heel blij dat ik in Antwerpen woon, er is zo veel te doen en al die koffietentjes, serieus, ik krijg zo nooit allemaal gezien.
Moest je nog tips (die niets te maken hebben met koffietentjes) zoeken, mag je het altijd laten weten 😉
Liefs,
Amber
Wat een toffe plekken! Ik ben al veel te lang niet meer in Antwerpen geweest.
Glow en Sébastien vind ik ook
heel leuk!
Wat leuk dat je deze koffietentjes ook kent! 🙂
Antwerpen is een fijne stad waar ik regelmatig kom. Deze koffietentjes ga ik dan zeker even in de gaten houden en er is eentje of twee bezoeken als ik weer in Antwerpen ben.
Yum, dat gerecht bij Mooy ziet er onwijs lekker uit!